KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

AVN Enerji, ilk olarak 1995 yılında AVN Tarım olarak ticari hayatına başlamıştır. Daha sonra vizyonları doğrultusunda 2017 yılında AVN Enerji adı altında Elektrik Müteahhitliği şirketi kurulmuştur. Ayrıca Orka Holding ile iş ortaklığı yaparak D'S Damat markasını kurumsal ağına katmıştır. 

AVN Enerji, Başta Kahramanmaraş olmak üzere tüm Türkiye genelinde ve Uluslararası platformda faaliyetlerini kurulduğu ilk günden itibaren sürdürmektedir. Hizmet verdiği sektörlerde sonuç odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Enerji alanında yaptığı atılımlarla Türkiye’nin önde gelen dağıtım şirketleri Akedaş A.Ş, KCETAŞ ile iş ortaklıkları bulunmaktadır.

Konusunda uzman olan firmamız, yenilenebilir enerji, elektrik dağıtım ve iletim şebekeleri ile ilgili problemlerinizde ve yeni yatırımlarınızda başvurabileceğiniz tek adresinizdir.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Elektriğin kaliteli, sürekli, güvenilir, çevreye duyarlı, ekonomik ve elektrik piyasasına uygun olarak iletimini sağlayacak güçlü bir iletim sisteminin planlanması, tesis edilmesi, her türlü coğrafya ve iklim koşulu altında bakımı ve işletilmesidir.